Konsultantai

Naujų produktų kūrimas ir  pažangių  metodikų pritaikymas kiekvienam klientui - mūsų kasdienybė.

Šiandien klientai nuolat tobulėja, domisi tendencijomis, diegia naujoves, plečia verslo geografiją. Žengdami drauge su klientais į priekį, ne tik patys kuriame naujus konsultavimo įrankius, bet  ir bendradarbiaujame su partneriais užsienyje. Mūsų konsultantai yra sertifikuoti darbui su DiSC metodikomis ir yra oficialūs Inscape Publishing produktų  atstovai Lietuvoje.

Valdas Underis

Profesinė patirtis

Valdas Underis, CMC. Sertifikuotas vadybos konsultantas (pagal tarptautinės vadybos konsultantų organizacijos ICMCI standartus), sertifikuotas koučingo supervizorius (pagal ICF standartus), organizacinės psichologijos magistras. Lietuvos vadybos konsultantų asociacijos narys, koučingo profesionalų asociacijos ICF Lithuania narys. 16 metų veda mokymus ir konsultuoja daugelio sėkmingų įmonių vadovus šiais klausimais: strateginis valdymas ir lyderystė, subalansuotų rodiklių sistemos (BSC) kūrimas, pokyčių valdymas, darbuotojų atranka, vertinimas ir motyvavimas, vidinės komunikacijos valdymas, organizacijos kultūros kūrimas, pardavimo ir pirkimo derybų vedimas, aktyvus pardavimas verslo klientams, sudėtingų darbo su klientais situacijų valdymas, laiko planavimas ir valdymas.

Vienas iš derybų mokymų pradininkų Lietuvoje, atradęs ir pritaikęs šalies rinkai daugelį įmonės valdymo bei darbo su klientais gerinimo metodikų, sukūręs „Derybų ledkalnių“© modelį.

Stažavosi Didžiojoje Britanijoje ir Danijoje, sertifikuotas darbui su JAV kompanijos Inscape Publishing darbuotojų vertinimo ir mokymo metodikomis (nuo 2002 m.).

7 metus dirbdamas AB „Lietuvos draudimas“ personalo ir marketingo skyriuose, vedė mokymus daugiau kaip 1500 pardavimo darbuotojų.

3 metus bendradarbiaudamas su Lietuvos viešojo administravimo institutu (LIVADIS), vedė derybų meno, veiklos valdymo, laiko valdymo, kūrybinio mąstymo mokymus, kuriuose dalyvavo beveik 400 aukščiausio lygio valdininkų.

6 metus dėstė ISM vadybos ir ekonomikos universiteto Vadybos magistrantūroje (Personalo valdymo, Strateginio valdymo, Procesų valdymo) programose. Šiame universitete dirbo ne tik dėstytoju, bet ir Administracijos direktoriumi, Rektoriaus padėjėju personalui, Biznio mokymo centro direktoriumi.

8 metus bendradarbiaudamas su ISM vadybos ir ekonomikos universiteto Biznio mokymo centru, pravedė daugiau nei 350 mokymų, kuriuose dalyvavo 4500 žmonių.

Per pastaruosius 6 metus, vadovaudamas UAB „Naujų galimybių studija“, pravedė beveik 500 mokymų, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 6000 žmonių.

Iš viso Valdo Underio mokymuose dalyvavo daugiau nei 12000 vadovų ir darbuotojų iš daugiau kaip 100 Lietuvos, Rusijos, Kazachstano, Ukrainos, Latvijos įmonių.

 

 

Renata Underis

Vienas mokymo dalyvis po DiSC® yra pasakęs: „DiSC pažinimas yra nuotykis visam gyvenimui“. Kai 2004 metais, pirmą kartą susipažinau su DiSC metodikomis, supratau, kad tai iš tiesų, efektyvus ir įkvepiantis būdas per trumpą laiką pažinti žmonių elgsenos stilius, išmokti prisitaikyti prie jų įvairiuose gyvenimo situacijose, sugebėti sėkmingai bendradarbiauti su skirtingos elgsenos žmonėmis.

TRUMPAI APIE MANE
Nuo 2005 metų UAB „Naujų galimybių studija“ partnerė, projektų vadovė , konsultantė. Esu sertifikuota darbui su Inscape Publishing produktais bei tarptautinės kompanijos Profile International produktais.

DARBO SRITYS
Šiuo metu mano pagrindinė darbo sritis yra mokymai tarpasmeninio bendravimo, konfliktų valdymo, komandos efektyvumo didinimo temomis remiantis Inscape Publishing DiSC šeimos produktais, taip pat panaudojant kitas kompanijos Inscape Publishing metodikas. Šalia pagrindinės mano veiklos, šiuo metu vedu seminarus ir konsultuoju specifiniais darbo teisės klausimais įmonių vadovus, profesinių sąjungų narius, įmonių, įstaigų, organizacijų darbuotojus.

IŠSILAVINIMAS, KVALIFIKACIJA
2002 metais baigiau teisės fakultetą, įgijau teisės magistro laipsnį. 1999-2013 metais nuolat kėliau kvalifikaciją Lietuvoje, Lenkijoje ir Čekijoje, dalyvaudama tarptautinėse konferencijose ir seminaruose tarpasmeninio bendravimo ir bendradarbiavimo, pardavimų, streso valdymo, finansų valdymo, Europos teisės, Europos darbo ir civilinės teisės srityse.

Naujienų prenumerata
Tel. +370 686 66807, +370 686 05565
El. paštas info@trainings.lt
© 2021, UAB „Naujų galimybių studija“